- Tonergy

Цена
€13 80 / 26 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-W1106A
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 105AHP 106AHP 107AW1105AW1106AW1107A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 1000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Laser MFP 107a HP Laser MFP 107w HP Laser MFP 135a HP Laser MFP 135ag HP Laser MFP 135w HP Laser MFP 135wg HP Laser MFP 137fnw HP Laser MFP 137fwg
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 795847738499
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-W1106A
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 105AHP 106AHP 107AW1105AW1106AW1107A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 1000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Laser MFP 107a HP Laser MFP 107w HP Laser MFP 135a HP Laser MFP 135ag HP Laser MFP 135w HP Laser MFP 135wg HP Laser MFP 137fnw HP Laser MFP 137fwg
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 795847738499
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-W1106A
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 105AHP 106AHP 107AW1105AW1106AW1107A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 1000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Laser MFP 107a HP Laser MFP 107w HP Laser MFP 135a HP Laser MFP 135ag HP Laser MFP 135w HP Laser MFP 135wg HP Laser MFP 137fnw HP Laser MFP 137fwg
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 795847738499
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-W1106A
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 105AHP 106AHP 107AW1105AW1106AW1107A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 1000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Laser MFP 107a HP Laser MFP 107w HP Laser MFP 135a HP Laser MFP 135ag HP Laser MFP 135w HP Laser MFP 135wg HP Laser MFP 137fnw HP Laser MFP 137fwg
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 795847738499
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Тонер за принтер - черен |
| ТИП | Тонер за принтер - черен |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 105A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 106A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 107A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | W1105A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | W1106A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | W1107A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 105A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 106A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 107A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | W1105A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | W1106A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | W1107A |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Black |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Black |
| КАПАЦИТЕТ | Standard Capacity |
| КАПАЦИТЕТ | Standard Capacity |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 1000 |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 1000 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Laser MFP 107a |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Laser MFP 107w |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Laser MFP 135a |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Laser MFP 135ag |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Laser MFP 135w |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Laser MFP 135wg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Laser MFP 137fnw |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Laser MFP 137fwg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Laser MFP 107a |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Laser MFP 107w |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Laser MFP 135a |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Laser MFP 135ag |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Laser MFP 135w |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Laser MFP 135wg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Laser MFP 137fnw |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Laser MFP 137fwg |
| ЧИП | ДА |
| ЧИП | ДА |
| Тегло | 0.81кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 1000 страници |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Pro M201, HP LaserJet Pro MFP M225 |
| OEM код | W1106A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 1000 |
| Гаранция (months) | 24 месеца |
| Тегло | 0.81кг |
Tonergy Съвместима Тонер Касета HP 106A W1106A Черен, 1K страници
Получете ясни, остри черни текстове и надеждна работа за вашия HP LaserJet принтер с тази висококачествена съвместима тонер касета от Tonergy. Проектирана да отговаря на OEM спецификациите, тя доставя до 1 000 страници на касета, което я прави достъпна и екологична алтернатива на оригиналните консумативи на HP.
Ключови Предимства
- Икономичен печат — Спестете до 40% в сравнение с OEM касетите, без да жертвате качеството на печат.
- Надеждна работа — Стриктно тествана за постоянен добив на страници и безпроблемна работа.
- Лесен монтаж — Просто поставяне без усилие; инсталира се за секунди без замърсяване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 1 000 страници |
| OEM код | W1106A |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Pro M201, HP LaserJet Pro MFP M225 |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Какво има в кутията
- 1 x Tonergy Съвместима Тонер Касета HP 106A W1106A Черен
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




